SEMINARAS  

2018 m. birželio mėn. 17 d.

 

Anapus žodžių: įkūnyta kūrybiška praktika psichoterapijoje. 

 

  • Seminaras yra skirtas įvairių specialybių atstovams, praktikuojantiems bei besidomintiems individualiu, poros ar grupės psichologiniu konsultavimu ir psichoterapija.
  • Seminaro dalyviai susipažins su dabartiniu į santykį orientuotos geštalto terapijos požiūriu bei įkūnyta kūrybiška praktika psichoterapijoje.
  • Seminaras susidės iš teorinių paskaitų, praktinių demonstracijų ir patyriminių užsiėmimų.
  • Seminare mes sutelksime dėmesį į terapeuto ir kliento santykių fenomenologiją, ypatingą dėmesį skiriant įkūnytam sąmoningumui bei naudosime molį ir kitas priemones kaip terapinį pagalbininką psichoterapinėje praktikoje.
  • Seminaro dalyviai ugdys kūrybiškos psichoterapinės praktikos įgūdžius bei įgys patirties kaip kūrybiškai taikyti įvairias terapines priemones ir dirbti su kūno suvokimu, pagrindinį dėmesį kreipiant į santykį tarp terapeuto ir kliento.

 

Seminaro vadovė: Christine Stevens, Ph.D yra Europos geštalto terapijos asociacijos (EAGT) tikroji narė, sertifikuota Europos geštalto psichoterapeutė pagal EAGT nuostatus, psichoterapijos mokytoja ir supervizorė bei vieno žinomiausių geštalto terapijos leidinių “British Gestalt Journal” redaktorė. Dr. Christine Stevens jau daugiau kaip 20 metų dirba geštalto terapeute privačioje praktikoje ir nacionalinėje sveikatos priežiūros sistemoje (UK) bei dėsto Metanoia instituto ir Middlesex universiteto (Londonas, UK) psichoterapijos daktaro studijų programoje. Ji taip pat yra EAGT tyrimų komiteto narė bei kelių psichoterapijos knygų bendraautorė ir redaktorė, tame tarpe "Geštalto terapija klinikinėje praktikoje: Nuo psichopatologijos iki kontakto estetikos" (Milano: FrancoAngeli, 2013) ir „Tyrimų svarba: pokyčių tyrinėjimas psichoterapijos teorijoje ir praktikoje“ (Oxford: Routledge, 2016).

 

Seminaro kalba: anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

 

Akademinės pažymos:

  • Seminaro dalyviui bus išduodama akademinė pažyma, liudijanti apie dalyvavimą seminare bei valandų skaičių surinktą seminaro metu.
  • Seminaro valandų skaičius - 9 val.

 

Seminaro vieta: Kaunas, Laisvės al. 84-9.  

 

Seminaro data: 2018 m. birželio mėn. 17 d. 

 

Seminaro tvarkaraštis:

  • Birželio mėn. 17 d. (sekmadienis): 10 – 19 val.

 

Seminaro kaina: 110 Eur.

 

Registracija: Tel. 8-699-54647 arba el. p: rytis@gestalt.lt  (Pirmą kartą dalyvaujančius Kauno geštalto studijų centro programose, prašome el. paštu atsiųsti užpildytą dalyvio registracijos formą: http://www.gestalt.lt/dalyvio-registracija).