SEMINARAS  

2018 m. rugsėjo mėn. 9 d.

 

Eksperimento naudojimas šiuolaikinėje geštalto terapijoje 

 

Kada naudoti eksperimentą ir kada ne? Kokie yra eksperimento rengimo, vystymo ir integravimo žingsniai?

Kaip eksperimentas gali būti naudojamas į santykį ir dialogą orientuotos psichoterapijos požiūriu bei kaip jis gali būti įtrauktas ir integruotas į visą terapinio darbo sistemą?

  • Seminaras susidės iš teorinių paskaitų, praktinių demonstracijų ir patyriminių užsiėmimų.
  • Seminaro dalyviams eksperimentas bus pristatytas kaip tradicinė ir specifinė intervencija geštalto terapijoje, bei kaip jis gali būti vystomas šiuolaikinėje į santykį orientuotoje geštalto terapijoje.
  • Seminaro dalyviai turės galimybę ne tik teoriškai susipažinti su eksperimento naudojimu šiuolaikinėje geštalto terapijoje, bet ir stebėti psichoterapinio darbo demonstracijas bei praktiškai mokytis eksperimento taikymo įgūdžių ir principų.  
  • Seminaro teorija bus grindžiama dr. Jan Roubal klinikine patirtimi bei ruošiama spaudai knyga: Roubal, J. (2018, in press). An Experimental Approach: Follow by leading. In: Brownell, P. (ed.), Handbook for Theory, Research, and Practice in Gestalt Therapy (2nd ed.). Newcastle upon Tyne: Cambridge Scholars Publishing. 

Seminaro vadovas: Jan Roubal, MD, Ph.D yra psichiatras, psichoterapeutas, psichoterapijos mokytojas ir supervizorius bei Masaryko universiteto (Brno, Čekijos Respublika) profesorius. Jis yra Europos geštalto terapijos asociacijos (EAGT) tikrasis narys, sertifikuotas Europos geštalto psichoterapeutas ir akredituotas supervizorius pagal EAGT nuostatus bei sertifikuotas Europos psichoterapeutas pagal Europos psichoterapijos asociacijos (EAP) nuostatus. Jis taip pat yra EAGT tyrimų komiteto pirmininkas, EAP, Psichoterapijos tyrimų ir Psichoterapijos integracijos tyrinėjimo draugijų narys.

Dr. Jan Roubal vadovauja keliems psichoterapijos mokymo centrams (Gestalt Studia ir The Training in Psychotherapy Integration) bei dirba psichoterapijos tyrimų centre Masaryko universitete. Jis skelbia publikacijas skirtas psichoterapijos taikymui klinikinėje praktikoje bei yra bendraautorius ir redaktorius trijų knygų: „Dabartinė psichoterapija" (Portalas, 2010), „Geštalto terapija klinikinėje praktikoje: Nuo psichopatologijos iki kontakto estetikos" (FrancoAngeli, 2013) ir „Įgyvendinant tyrimų tradicijas geštalto terapijoje“ (Cambridge Scholars Publishing, 2016).

Seminaro kalba: anglų kalba su vertimu į lietuvių kalbą.

Akademinės pažymos:

  • Seminaro dalyviui bus išduodama akademinė pažyma, liudijanti apie dalyvavimą seminare bei valandų skaičių surinktą seminaro metu.
  • Seminaro valandų skaičius - 9 val.

Seminaro vieta: Kaunas, Laisvės al. 84-9.   

Seminaro data: 2018 m. rugsėjo mėn. 9 d.  

Seminaro tvarkaraštis:

  • Rugsėjo mėn. 9 d. (sekmadienis) 10 – 19 val.

Seminaro kaina: 110 Eur.

Registracija: Norinčius dalyvauti seminare, prašome registruotis telefonu 8-699-54647 arba elektroniniu paštu: rytis@gestalt.lt  (Pastaba: pirmą kartą dalyvaujančius Kauno geštalto studijų centro mokymo programose, prašome el. paštu atsiųsti užpildytą dalyvio registracijos formą:  http://www.gestalt.lt/dalyvio-registracija).